Něco více o mě

Jsem z malého města Frýdek. Studoval jsem na "Prague College" v Praze. Nejvíce pracuji s vektorem, fotkami, hromadným textem, 3D, 3D animacemi, pohyblivou grafikou, videem a začal jsem také zkoumat zvuk a videohry. V současné době pracuji jako profesionální grafik, kameraman, 3D animátor a video editor.

 

Více o mé současné práci a zkušenostech

Několik let nazpět jsem pracoval také jako firemní grafik a video editor pro českou energetickou společnost Solidsun s.r.o., která se zaměřuje na alternativní a ekologické zdroje energie a nová technologická řešení pro lidi a firmy. Zde jsem nabral mnoho nových zkušeností. Mým úkolem bylo vytvářet nové nápady, designy, promo akce, bannery, veškeré tiskoviny, design auto fólií a fyzické polepy, videa, 3D vizualizace, bannery, weby a mnoho dalšího pomocí mnoha různých nástrojů a řešení. Poté jsem strávil nějakou dobu v Kanadě a nedávno jsem se začal zajímat o reportáže. Nyní všechny tyto zkušenosti a znalosti uplatňuji jakožto marketingový specialista pro Dánskou firmu TEFCOLD GROUP působící v několika zemích včetně České republiky.

Moje další zájmy

Zajímám se také o mnoho různých sportů, jako je posilovna, sjezd na kole, freediving, lyžování, kolečkové brusle, box a mnoho dalšího. Býval jsem profesionálním hokejistou. Miluji přírodu, ale na druhou stranu mě velmi zajímá digitální svět, který ovlivňuje moji tvorbu.

 

Více o mém vzdělání

Studoval jsem grafický design na střední škole "Ave Art Ostrava" (s maturitou), kde jsem také získal certifikát EUROPASS. Po střední škole jsem pokračoval ve studiu grafického designu na britské univerzitě (studium v angličtině) v Praze jménem "Prague College" (nyní Prague City University), kde jsem získal bakalářský titul.