Něco více o mě

Jsem z malého města Frýdek. Studoval jsem na "Prague College" v Praze. Nejvíce pracuji s vektorem, fotkami, hromadným textem, 3D, 3D animacemi, pohyblivou grafikou, videem a začal jsem také zkoumat zvuk a videohry. V současné době pracuji jako profesionální grafik, kameraman, 3D animátor a video editor na volné noze.

 

Více o mé současné práci a zkušenostech

Jak jsem již zmínil, pracuji jako profesionální grafik, kameraman, 3D animátor a video editor na volné noze. Do nedávna jsem několik let pracoval jako firemní grafik a video editor pro českou energetickou společnost Solidsun s.r.o. (nyní Ekocesta a.s.), která se zaměřuje na alternativní a ekologické zdroje energie a nová technologická řešení pro lidi a firmy. Zde jsem nabral mnoho nových zkušeností. Mým úkolem bylo vytvářet nové nápady, designy, promo akce, bannery, veškeré tiskoviny, design auto fólií a fyzické polepy, videa, 3D vizualizace, bannery, weby a mnoho dalšího pomocí mnoha různých nástrojů a řešení. Poté jsem strávil nějakou dobu v Kanadě a nyní jsem se začal zajímat o reportáže.

Moje další zájmy

Zajímám se také o mnoho různých sportů, jako je posilovna, sjezd na kole, freediving, lyžování, kolečkové brusle, box a mnoho dalšího. Býval jsem profesionálním hokejistou. Miluji přírodu, ale na druhou stranu mě velmi zajímá digitální svět, který ovlivňuje moji tvorbu.

 

Více o mém vzdělání

Studoval jsem grafický design na střední škole "Ave Art Ostrava" (s maturitou), kde jsem také získal certifikát EUROPASS. Po střední škole jsem pokračoval ve studiu grafického designu na britské univerzitě (studium v angličtině) v Praze jménem "Prague College" (nyní Prague City University), kde jsem získal bakalářský titul.